بازار شقایق کیش

 

بازار شقایق کیش این مرکز خرید یک بازارچه ای می باشد که در شهرک میرمهنا کیش در زمینی به مساحت 1680 متر مربع قرار دارد. این بازار دارای دو طبقه می باشد که در صنف های قنادی و شیرنی سرا ، آرایشگاه ، میوه فروشی ، اغذیه و . . . می باشد.مسافران تور کیش می توانند در این بازار خرید های خود را انجام داده و از امکانات موجود نیز استفاده کنند. همچنین قابل ذکر است که در این بازار شرکت ساختمانی و خدماتی نیز در طبقه اول به چشم می خورد.

 

بازار شقایق کیش

 

 

 

بازار شارستان کیش

 

بازار شارستان کیش درسال 1388 توسط شرکت پیمانکاری یوموبوس کیش واقع در شهرک صدف به مدیر عاملی آقای سید علی سیدی در زمینی به مساحت 3052/50 متر مربع شروع به احداث گردید و در آبان ماه سال1391 به بهره برداری و دسترس عموم رسید.این مرکز در 3 طبقه احداث و دارای 166 غرفه خدماتی با متراژهای 11 تا 170 متر مربع می باشد.یکی از مشخصه های این مجتمع این است که  به عنوان اولین و تنها مجموعه خدماتی در جزیره کیش می باشد که دارای 2 طبقه پارکینگ اختصاصی سرپوشیده به تعداد کلیه واحدهای مجتمع می باشد که سبب رفاه بیشتر مراجعه کنندگان می شود.

 

بازار شارستان کیش

 

بازار شارستان کیش

بازار سارینا یک کیش

 

بازار تجاری، اداری سارینا یک در زمینی به مساحت 5292 متر مربع در 10 طبقه شامل: یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری، 7طبقه اداری بنا شده است. این بازار در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش، بلوار خیام، روبه روی هتل ارم واقع شده است.نزدیکی و مجاورت این مجتمع به مراکز خرید جزیره (مرکز تجاری کیش و پردیس 1 و 2) و هتل ها (ارم و داریوش) رستوران ها و چشم انداز رو به دریا از محاسن بزرگ این مجتمع به شمار می آید که آن را از دیگر بازارها متمایز می سازد.متراژ کلی بازار با مشاعات(لابی ها، پارکینگ، تاسیسات، آسانسورها و... ) 32500 مترمربع می باشد. 

 

بازار سارینا یک کیش

 

بازار سارینا 2 کیش

 

بازار بزرگ سارینا 2 کیش درمیدان امیرکبیر (شاهرهه جزیره)، روبروی بازار مروارید، یک طرف مشرف به شهربازی و میدان امیرکبیر و طرف دیگر یک بازارتجاری شناخته شده است.این ملک با مساحت 21000 مترمربع و با زیربنای تقریبی 150000 مترمربع دارای 4 بر است که باعث شده موقعیت استثنایی در جزیره کیش داشته باشد.این پروژه در 8 طبقه ساخته می شود که 3 طبقه زیرزمین شامل پارکینگ ها، انباری ها و تاسیسات بوده و 5 طبـــقه روی آن بازار با کاربری های مختلف است.نمای بازار که به صورت سنگی- کلاسیک می باشد ازبناهای تاریخی ایران نظیر سی وسه پل، مسجد امام اصفهان، پل خواجو، سردر میدان حسن آباد تهران و حافظیه شیراز الهام گرفته که با ساختش بعنوان یکی ازشاهکارهای معماری ایران، خاورمیانه و جهان تبدیل خواهد شد.

 

بازارچه حافظ در کیش

 

بازارچه حافظ کیش یکی دیگر از بازارهای کیش است که در شرق جزیره و در نوار سیاحتی كیش روبروی بازار پانیذ واقع شده است و یکی از بازارچه های معروف این جزیره است .موقعیت مکانی این بازار و قرارگرفتن آن در نوار ساحلی با داشتن 12 غرفه باعث شده گردشگران کیش و مسافرینی که برای تفریح به نوار ساحلی جزیره رفته اند از این بازار هم دیدن کنند.